Wyznania copywritera

CopywriterCzasami dzieje się tak, że jeśli biznes wypala, zaczyna brakować czasu na wszystko inne. Niedługo miną 2 lata, jak copywritingiem zajmuję się na serio. Od czasu, kiedy wystartowałem, niemal codziennie mam jakieś zlecenia – mniejsze lub większe – to zależy od passy. Obecnie Kwatera Copywritera z małej jednoosobowej „kwaterki” stała się docenianym przez klientów miejscem. Aby dostarczać wysokiej jakości teksty jeszcze szybciej współpracuję z kilkoma zaprzyjaźnionymi osobami. Oczywiście zawsze dbamy o najwyższą jakość dostarczanych tekstów. Naszą dewizą jest…

JAKOŚĆ. Teksty tylko najwyższe jakościowo. Nawet precle

Być może dziwi Cię to, że u nas nie dostaniesz precli za 1 zł. No nie dostaniesz, ponieważ obecnie SEO stawia właśnie na jakość a nie na ilość. Jeśli zależy Ci na hurtowych ilościach bełkotliwych tekstów, to niestety źle trafiłeś. Natomiast jeśli wiesz co to są algorytmy Panda i Pingwin, stosowane przez Google, to wiesz również, że wyszukiwarki bardziej doceniają wartościowy content i taki właśnie chcemy Ci dostarczyć. Z kolei, jeśli nie wiesz co to algorytmy Panda i Pingwin, śledź mój blog.

W życiu najważniejsze jest, aby robić to co się lubi.

Jeśli kocha się swoją pracę, wszystko przychodzi jak z płatka. Jeśli się jej nienawidzi – brnie się po grudzie i nie ma opcji, żeby stać się kimś wielkim, jednocześnie mając wstręt do tego co się robi. Każdy powinien znaleźć swoje miejsce. Ja jestem stworzony do dwóch rzeczy – ratowania ludzi i pisania.

Ratownikiem medycznym byłem i jestem, choć nie pracuję już w tym zawodzie. Równocześnie zawsze marzyłem o byciu pisarzem. Copywriting, choć to ciężka i mozolna praca, jest namiastką prawdziwego pisarstwa. Bez podpisywania się pod swoimi tekstami, bez chwały i splendoru towarzyszącym wydanej książce. Ale przecież… ja już wydałem książkę! Mój „Hotel dla samobójców” cieszy się uznaniem wśród czytelników i bardzo dobrymi opiniami.

Jestem więc pisarzem i robię karierę copywritera. Chciałem być również dziennikarzem. Nie tak dawno zdobyłem III miejsce w konkursie „dziennikarz obywatelski roku 2012” w kategorii portfel. Pisarz, dziennikarz, bloger, copywriter – i jak tu nie być z siebie dumnym? ;) Więcej, bardziej opiniotwórczych tekstów już wkrótce, niech tylko złapię oddech ;)

Wyznania copywritera
4.3 (86.67%) 6 votes

Copywriter, content writer, bloger, dziennikarz obywatelski.

Z wykształcenia ratownik medyczny; copywriter freelancer z zamiłowania i zawodu. Zanim zarobiłem pierwszą złotówkę na copywritingu, wystukałem miliony znaków, doskonaląc warsztat pisarski. Kwatera Copywritera to moja osobista marka, która od dziś pracuje na Twój sukces.