Kwatera Copywritera
Jerzy A. Kozłowski

Jerzy Kozłowski copywriterJestem zawodowym copywriterem, autorem i blogerem. Zaczynałem jako autor opowiadań i dziennikarz obywatelski. Przez niemal 10 lat szlifowałem warsztat pisarski, by wreszcie móc podjąć się pierwszego poważnego zlecenia. Ciężko pracowałem, starając się zasłużyć na miano copywritera. Obecnie współpracuję z wieloma klientami – indywidualnymi i biznesowymi.

Zachęcam do zapoznania się z referencjami.

Znam się na dwóch rzeczach: pisaniu kreatywnych, perswazyjnych treści oraz ratowaniu ludzkiego życia. Z wykształcenia i zawodu jestem ratownikiem medycznym, jednak naprawdę pochłania mnie moja pasja – pisarstwo. Dzięki połączeniu tych dwóch profesji, doskonale opanowałem umiejętność interesującego i przekonującego przekazywania informacji. Dobry copywriting wymaga szerszego spojrzenia na świat. To nie zawód, który można wykonywać z doskoku, w wolnych chwilach pomiędzy szkołą, pracą a domowymi obowiązkami. To zajęcie na 110% czasu, energii i kreatywności.

Moje teksty były wielokrotnie drukowane w mediach tradycyjnych i elektronicznych, a do jednych z największych osiągnięć zaliczam III miejsce w konkursie „Dziennikarz Obywatelski 2012 roku” w kategorii Portfel. W internecie znajduje się również darmowy e-book z opowiadaniami „Hotel dla samobójców”.

Jako freelancer większość zleceń wykonuję osobiście, jednak niekiedy współpracuję z kilkoma zaufanymi copywriterami, dzięki czemu jesteśmy w stanie realizować nawet duże zamówienia.

Zapraszam do współpracy!