Cennik Blogowy

Specjalna oferta długoterminowej współpracy
Sprawdź ile kosztuje pełna obsługa firmowego bloga

Długoterminowe, regularne prowadzenie bloga nie jest prostym zadaniem. Wymaga opracowanej koncepcji, samozaparcia, dyscypliny i niewyczerpalnych zasobów pomysłów. Prowadząc firmę, nie możesz zajmować się wszystkim. Zlecenie copywriterowi prowadzenia firmowego bloga odciąży Cię od obowiązków i pozwoli Ci skupić się na tym, co naprawdę ważne – rozwoju firmy.

Dobrze prowadzony blog firmowy nie tylko wpływa korzystnie na pozycjonowanie, ale przede wszystkim przyciąga klientów, którzy poszukują interesujących, wartościowych treści. Bez względu na wybrany pakiet, gwarantuję wysoką jakość i merytoryczność tekstów.

Pakiet Mini – do 2000 znaków/wpis

od 240 zł – 4 teksty w miesiącu
od 450 zł – 8 tekstów w miesiącu
od 650 zł – 12 tekstów w miesiącu

Pomysł, research, napisanie tekstu, wprowadzenie tekstu na stronę, tagi, meta opis, 1 zdjęcie na licencji Creative Commons.

Pakiet Medium – do 3000 znaków/wpis

od 360 zł – 4 teksty w miesiącu
od 700 zł – 8 tekstów w miesiącu
od 1000 zł – 12 tekstów w miesiącu

Pomysł, research, napisanie tekstu, wprowadzenie tekstu na stronę, tagi, meta opis, 1-2 zdjęcia na licencji Creative Commons.

Pakiet Maxi – powyżej 5000 znaków/wpis

od 900 zł – 4 teksty w miesiącu
od 1200 zł – 8 tekstów w miesiącu
od 1800 zł -12 tekstów w miesiącu

Pomysł, research, napisanie tekstu, wprowadzenie tekstu na stronę, tagi, meta opis, 1-4 zdjęć na licencji Creative Commons + ew. inne multimedia na publicznej licencji.

Wszystkie ceny są cenami netto. Należy do nich doliczyć 23% Vat.

Podany cennik na prowadzenie bloga nie stanowi oferty handlowej wg art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego i jest publikowany tylko w celach informacyjnych. Podane ceny mogą ulec zmianie w zależności od zlecenia. Wycena zawsze jest indywidualna.