Myślę że nie jestem jedyną osobą, którą od czasu do czasu nachodzą myśli z cyklu „a co by było, gdyby…?” Pewnego wieczora, nie mogąc zasnąć, zastanawiałem się, co bym robił, gdyby copywriting i freelancing
Gdybym nie był copywriterem, to kim?
Myślę że nie jestem jedyną osobą, którą od czasu do czasu nachodzą myśli z cyklu „a co by było, gdyby…?” Pewnego wieczora, nie mogąc zasnąć, zastanawiałem się, co bym robił, gdyby copywriting i freelancing
Czasami dostaję e-maile od młodych adeptów copywritingu, w sprawie sprawdzenia ich tekstów i wydania opinii/nakierowania na dobrą drogę. Nieczęsto, ale było kilka takich próśb. Niekiedy mam nawet ochotę podjąć się takiego zadania i pomóc młodszym