Przykładowy tekst ofertowy w humorystycznym tonie

Wykonam usługi przeprowadzek

Wydaje Ci się, że aby przenieść cały sprzęt z Twojego domu potrzeba grupy wyszkolonych komandosów, śmigłowca transportowego i wozu opancerzonego? Trudne przeprowadzki to nasza specjalność! Dojeżdżamy nawet do najbardziej nieprzystępnych miejsc, jak domki letniskowe, bądź domy w rejonach górskich. Do bunkru na pustyni również dotrzemy!

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w usługach przeprowadzek, nie ma takiego zlecenia, którego nie bylibyśmy w stanie wykonać. Oferujemy fachowe przewozy krajowe i międzynarodowe, dla osób prywatnych, firm i instytucji, niezależnie od stopnia skomplikowania oraz ilości transportowanego sprzętu. Zajmujemy się logistyką, transportem, pakowaniem i rozpakowywaniem mienia.

Wszystko co powinieneś zrobić, to skontaktować się z nami i ustalić szczegóły.
Nie musisz się niczym martwić. Jesteśmy jak James Bond – najlepsi z najlepszych, jak MacGyver – wyjedziemy z każdej opresji, jak Leon Zawodowiec – zawsze perfekcyjni! Gdyby królowa Anglii potrzebowała przeprowadzki, z pewnością skorzystałaby z naszych usług. Nasza ugruntowana opinia na rynku mówi sama za siebie. Klienci, którzy nam zaufali twierdzili, że przeprowadzka z nami to nieziemskie przeżycie.

Gwarantujemy kompleksową, profesjonalną obsługę klienta. Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest, aby wszystko poszło zgodnie z planem. Dlatego do każdego transportu podchodzimy indywidualnie, ustalając plan działania. Logistyki uczyliśmy się od najlepszych, a naszym doradcą terenowym jest sam Michael Scofield (znany z serialu Prison Break). Nie musisz się więc martwić, że przeprowadzka się opóźni lub coś pójdzie nie tak.

Nie da się – to wyrażenie nie istnieje w naszym słowniku.

Oferujemy:
– Demontaż mebli,
– Pakowanie i oznaczanie mienia (żebyśmy później umieli to złożyć do kupy),
– Materiały do pakowania (kartonowe i styropianowe pudła, folia bąbelkowa*, itp.),
– Załadunek, transport i rozładunek – nawet w trudno dostępne miejsca, ciasne klatki schodowe, wąskie przejścia,
– Montaż i ustawienie mebli – wszystko zgodnie z życzeniem klienta.

Przewozimy:
– Meble mało- i wielkogabarytowe,
– Sprzęt RTV i AGD,
– Cenne przedmioty, antyki i dzieła sztuki (zapewniamy dodatkową ochronę),
– Pianina i fortepiany,
– Kasy pancerne, sejfy, skrytki,
– Słonia, konia i żyrafę również.

Test jajka
Wielu naszych klientów zleca nam przewiezienie cennych, delikatnych przedmiotów. Specjalnie dla nich przygotowaliśmy test jajka. Na czym ów test polega? Wśród przewożonego mienia kładziemy surowe jajko – gwarancję ostrożnego transportu. Zapewniamy, że dojedzie całe, bez najmniejszego pęknięcia. Jajko dodajemy gratis!

Jednak, gdyby wydarzyło się coś nieoczekiwanego, posiadamy wysokie ubezpieczenia. W razie wypadku lub zniszczenia mienia zwracamy 100% wartości + słowne przeprosiny.

Ale to nie wszystko!
Nasze samochody posiadają wbudowany system GPS. Dzięki specjalnej aplikacji możesz na bieżąco śledzić drogę i szacowany czas dojazdu do miejsca docelowego. Dzięki temu nie musisz spędzać całego dnia w oczekiwaniu na przyjazd kuriera. Możesz zająć się własnymi sprawami, a system sam powiadomi Cię o dotarciu pojazdu transportowego.

Nie musisz jednak wierzyć, we wszystko co przeczytasz – sprawdź sam i przekonaj się, że tylko z nami Twoja przeprowadzka będzie łatwa, szybka i przyjemna – jak w bajce oraz pełna emocji – jak w filmie sensacyjnym.

Zapraszamy również do zapoznania się z pozostałą działalnością firmy. Możesz nas znaleźć na Money.pl w dziale ogłoszeń.

*Folię bąbelkową możesz później wykorzystać jako niezastąpione urządzenie odstresowujące.