Referencje

Przeczytaj, co myślą  o mnie klienci, z którymi współpracowałem

 

Opinie o Kwaterze Copywritera

„Treści tworzone przez p. Jerzego Kozłowskiego stoją na bardzo wysokim poziomie. Zlecenia na kilkadziesiąt specjalistycznych artykułów, wymagających researchu i lekkiego pióra zostały wykonane wzorowo. Każdy oddawany artykuł był akceptowany bez żadnych zmian. Chwalę sobie duże zaangażowanie na każdym etapie realizacji poczynając od trafnego wyboru tematów do opracowania oraz zagadnień poruszanych w tworzonych artykułach.”

Paweł Nowacki Melonet.pl


„Pan Jerzy Kozłowski jest rzetelnym człowiekiem i przedsiębiorcą.

Współpraca polega na zbieraniu materiałów, analizie założeń, redagowaniu artykułów i publikacji tekstów.

Pan Jerzy Kozłowski wykonuje swoje zobowiązania systematycznie i obowiązkowo. Dał się poznać jako świetny organizator. Bardzo dobrze sprawdza się zarówno w sytuacjach wymagających indywidualnego wysiłku, jak i umiejętności pracy twórczej w nowych tematach. Jest osobą ambitną i nie boi się nowych wyzwań. Z przyjemnością mogę powiedzieć, że Pana Jurka charakteryzuje uczciwość i rzetelność, a jego usługi jakość i profesjonalizm.

Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić Pana Jerzego i jego firmę Kwatera Copywritera.”

Mariusz Waldheim – ivnet.pl


„Jestem bardzo zadowolony. Teksty są rewelacyjne!”

Konrad Duszyński ConCred


„Teksty przez Pana przesłane bardzo mi się podobają. Mam niemały problem w wybraniu tego jedynego. Świetna robota!”

Bartłomiej Wiatrowski Dyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu SAVICKI


„Z Panem Jerzym Kozłowskim rozpoczęliśmy współpracę na przełomie 2013/2014 roku. Wykonuje dla nas nieduże artykuły z dziedziny szeroko pojętego marketingu internetowego. Każdy otrzymany od Pana Jerzego tekst dowodzi, że zlecony temat skrupulatnie jest przez niego analizowany i zgłębiany. Same teksty zaś, są rzetelne, konkretne, a przy tym lekkie i dobrze się je czyta. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Jurkiem, czego potwierdzeniem jest fakt, iż od pewnego czasu proponujemy jego firmę, naszym Klientom, w pełni za nią ręcząc. „

Studio Graficzne 2ez.pl