Copywriter po urlopie. Zapowiedzi i podsumowanie

Wróciłem z urlopu. Po dwóch tygodniach słodkiego nic nieróbstwa, trzeba znów zabrać się do pracy. To idealny czas na małe podsumowanie dotychczasowej działalności. W trakcie niemal dwóch lat, odkąd na poważnie zajmuję się copywritingiem, Kwatera Copywritera przeszła szereg zmian. Mam nadzieję, że na lepsze.

Rozliczenia

Do tej pory pracowałem na umowach o dzieło lub zlecenie. Ponieważ jednak wielu klientów wolałaby otrzymywać faktury, postanowiłem wystartować z działalnością gospodarczą. Póki co na próbę, zobaczymy jak na tym wyjdę. Także od października 2014 już wystawiam faktury bez Vat (do końca września obowiązuje jeszcze poprzedni system rozliczeń). Z ramowym cennikiem usług możecie zapoznać się na stronie Cennik Kwatera Copywritera.

Szybciej i sprawniej

Początkowo działałem sam, jednak obecnie zmierzam bardziej w kierunku utworzenia grupy copywriterskiej. Współpracuję już z kilkoma zaufanymi ludźmi, a wszystko po to, abyście mogli otrzymać swoje teksty szybciej, bez czekania w kolejce. Pamiętajcie, że zawsze stawiamy na jakość. To co nas wyróżnia spośród innych, to właśnie jakość. Nie wypuszczamy marnych precli i niedorobionych artykułów. U nas zawsze otrzymasz content najwyższej klasy.

Stare i nowe logo

Spójrzcie też jak zmieniło się logo od czasu startu. Pierwsze było robione przeze mnie w Paincie (tak, grafikiem nie jestem i nie znam się na wszystkim). Drugie, już profesjonalne zostało zaprojektowane przez Studio Graficzne 2ez.pl. Mam nadzieję, że podoba się tak jak mi.

logo copywriter

 logo copywriter

Filmik promujący

Na koniec dla przypomnienia krótki filmik reklamujący Kwaterę Copywritera. To nie miała być poważna produkcja, raczej taki śmieszny klip wspomagający działalność. Podoba się wam? Jeśli tak, być może w przyszłości wypuszczę kolejne filmiki z serii copywriter i copycat.

Copywriter po urlopie. Zapowiedzi i podsumowanie
5 (100%) 1 vote

Copywriter, content writer, bloger, dziennikarz obywatelski.

Z wykształcenia ratownik medyczny; copywriter freelancer z zamiłowania i zawodu. Zanim zarobiłem pierwszą złotówkę na copywritingu, wystukałem miliony znaków, doskonaląc warsztat pisarski. Kwatera Copywritera to moja osobista marka, która od dziś pracuje na Twój sukces.