Przykładowy artykuł sponsorowany

Drogo, drożej, tanio!

Porozmawiajmy o zakupach. Ceny produktów nieubłaganie gnają w górę, za to zarobki, jeśli nie spadają, to przynajmniej stoją w miejscu niczym betonowa ściana. Przyzwyczailiśmy się już – niestety – do takiego stanu rzeczy i nauczyliśmy się z tym żyć. Staliśmy się mistrzami w wynajdywaniu promocji, zniżek czy przecen. Firmy, które wiedzą, że zysk to nie tylko cena ale przede wszystkim ilość zadowolonych klientów, potrafią doskonale wykorzystywać ten mechanizm – i dobrze, o ile oczywiście są uczciwe.

Robiąc zakupy przez Internet, zwykle wyszukujemy sklepów oferujących najlepsze ceny, do tego służą porównywarki, aby szybko i wygodnie można było sprawdzić różnice w cenach, a te bywają kolosalne. Nie wszyscy zdają sobie jednak sprawę, że  te koszty można jeszcze obniżyć.

CupoNation.pl to portal, który poważnie podchodzi do klientów i oferuje zniżkowe kupony, rabaty oraz promocyjne oferty na całą masę produktów, w setkach różnych sklepów, między innymi: Douglas, Smyk, Empik, RTV Euro AGD, Merlin, Westwing, Zalando, Crocs, Conrad, Zooplus, czy C&A. Zakres jest ogromny od multimediów, poprzez elektronikę, odzież, usługi aż po loty samolotem i wycieczki. Szczerze mówiąc – w to mi graj!

Korzystanie z rabatów jest bardzo proste, wystarczy znaleźć interesujący nas kupon rabatowy, skopiować i wkleić go podczas zakupów danego towaru. To naprawdę jest aż takie proste, sprawdziłem i przetestowałem! Można zyskać naprawdę wiele, bo rabaty niekiedy sięgają -50%, dodawane są gratisy lub darmowa przesyłka.

Najlepszy sposób na tanie zakupy to sprawdzenie cen w porównywarce np. Ceneo, wybranie tej oferty, która jest najatrakcyjniejsza i jeśli dany sklep bierze udział w projekcie CupoNation.pl, należy tylko odszukać odpowiedni kod i wpisać go przy zakupach. Fajnie, nie?

Liczę, że w przyszłości do portalu dołączy jeszcze więcej sklepów i firm, choć i tak jest w czym przebierać. Dlatego jeśli zależy wam na tanich zakupach, zachęcam do zapoznania się z ofertą portalu. Sam robię masę zakupów przez Internet (oprócz jedzenia i ubrań) i choć Ameryki nie odkrywam, to się naprawdę opłaca.